uMap - en to br translation catalogue (154 entries)

en: CSV Export
br: Ezporzhiadur CSV

en: This map is not publicly available
br: Ar gartenn-mañ n'eo ket publik

en: Site is readonly for maintenance
br: Al lec'hienn zo da lenn hepken rak emeur ouzh he c'hempenn

en: name
br: anv

en: description
br: deskrivadur

en: details
br: munudoù

en: Link to a page where the licence is detailed.
br: Liamm war-zu ur bajenn a zispleg an aotre-implijout.

en: URL template using OSM tile format
br: Patrom URL a implij furmad teol OSM

en: Only editable with secret edit link
br: N'haller he c'hemmañ nemet gant ul liamm aozañ kuzh

en: Everyone can edit
br: An holl a c'hall kemmañ

en: Everyone
br: An holl

en: Editors and team only
br: An aozerien hag ar skipailh hepken

en: Owner only
br: Ar perc'henner hepken

en: Draft (private)
br: Brouilhed (prevez)

en: Everyone (public)
br: An holl (publik)

en: Anyone with link
br: Piv bennak en deus ul liamm

en: Blocked
br: Stanket

en: Deleted
br: Dilemel

en: center
br: kreizañ

en: zoom
br: zoumañ

en: locate
br: lec'hiañ

en: Locate user on load?
br: Lec'hiañ an implijer en ur gargañ?

en: Choose the map licence.
br: Dibabit aotre-implijout ar gartenn.

en: licence
br: aotre

en: owner
br: perc'henner

en: editors
br: aozerien

en: team
br: skipailh

en: edit status
br: statud aozañ

en: share status
br: digor da biv?

en: settings
br: arventennoù

en: Clone of
br: Eilenn eus

en: Inherit
br: Dre ziouer

en: display on load
br: diskwel pa vez karget

en: Display this layer on load.
br: Diskwel ar gwiskad-mañ pa vez karget

en: ← Go to the homepage
br: ← Distreiñ d'ar bajenn degemer

en: 404 Page Not Found
br: 404 N'eo ket bet kavet ar bajenn

en: %(current_user)s’s maps
br: Kartennoù eus %(current_user)s

en: Browse %(current_user)s's maps
br: Merdeiñ e kartennoù %(current_user)s

en: %(current_user)s has no maps.
br: %(current_user)s n'en/he deus kartenn ebet.

en: My Profile
br: Ma frofil

en: Save
br: Enrollañ

en: Your current providers
br: Ho pourchaserien a-vremañ

en: Connect to another provider
br: Kennaskañ ouzh ur pourchaser all

en: %(current_user)s’s starred maps
br: Kartennoù muiañ karet eus %(current_user)s

en: Browse %(current_user)s's starred maps
br: Merdeiñ e kartennoù spilhennet %(current_user)s

en: %(current_user)s has no starred maps yet.
br: %(current_user)s n'en/he deus kartenn spilhennet ebet.

en: uMap lets you create maps with OpenStreetMap layers in a minute and embed them in your site.
br: uMap a ro tro deoc'h da grouiñ kartennoù en ur serr-lagad gant foñsoù OpenStreetMap ha d'o enframmañ e-barzh ho lec'hienn.

en: Login
br: Kevreañ

en: To save and easily find your maps, identify yourself.
br: Evit enrollañ ha kavout ho kartennoù en doare aes, kennaskit mar plij.

en: Please log in with your account:
br: Kennaskit gant ho kont mar plij:

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Please choose a provider:
br: Dibabit ur pourchaser mar plij:

en: About
br: Diwar-benn

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
br: uMap a ro tro deoc'h da grouiñ kartennoù en ur serr-lagad gant foñsoù <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> ha d'o enframmañ e-barzh ho lec'hienn.

en: Choose the layers of your map
br: Dibab ar gwiskadoù evit ho kartenn

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
br: Ouzhpennañ "poentoù heverk": balizennoù, linennoù, lieskornoù...

en: Manage POIs colours and icons
br: Dibab livioù hag ikonoù ar poentoù heverk

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
br: Merañ dibarzhioù ar gartenn: diskwel ar gartennig, lec'hiañ an implijer...

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
br: Enporzhiañ roadennoù geografek a-vern (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
br: Dibab aotre-implijout ho roadennoù

en: Embed and share your map
br: Enframmañ ha rannañ ho kartenn

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
br: Hag <a href="%(repo_url)s">open source</a> eo!

en: Create a map
br: Krouiñ ur gartenn

en: Play with the demo
br: Amprouiñ an tañva!

en: Close
br: Serriñ

en: Copy link
br: Eilañ al liamm

en: Email
br: Postel

en: Send me the link
br: Kas al liamm din

en: Keep your changes and loose theirs
br: Derc'hel ho kemmoù hag argas o re

en: Keep their changes and loose yours
br: Derc'hel o c'hemmoù hag argas ho re

en: This instance of uMap is currently in read only mode, no creation/edit is allowed.
br: uMap zo da lenn hepken evit ar mare, n'haller ket krouiñ/aozañ.

en: An OpenStreetMap project
br: Ur raktres OpenStreetMap

en: version
br: stumm

en: Hosted by
br: Herberc'hiet gant

en: Contact
br: Darempred

en: Help
br: Skoazell

en: My Maps (%(count)s)
br: Ma c'hartennoù (%(count)s)

en: My Maps
br: Ma c'hartennoù

en: My profile
br: Ma frofil

en: My teams
br: Ma skipailhoù

en: Map of the uMaps
br: Kartenn an uMapoù

en: Get inspired, browse maps
br: Bezit awenet en ur furchal kartennoù

en: You are logged in. Continuing...
br: Kevreet oc'h. Gortozit ur pennadig...

en: by
br: gant

en: More
br: Muioc'h

en: Name
br: Anv

en: Preview
br: Rakwel

en: Who can see
br: Piv a c'hall gwelet

en: Who can edit
br: Piv a c'hall kemmañ

en: Last save
br: Enrollet da ziwezhañ

en: Owner
br: Perc'henner

en: Actions
br: Oberoù

en: Open preview
br: Digeriñ ar rakwel

en: Share
br: Rannañ

en: Edit
br: Aozañ

en: Download
br: Pellgargañ

en: Clone
br: Doublañ

en: Delete
br: Dilemel

en: first
br: kentañ

en: previous
br: kent

en: Page %(maps_number)s of %(num_pages)s
br: Pajenn %(maps_number)s diwar %(num_pages)s

en: next
br: war-lerc'h

en: last
br: diwezhañ

en: Lines per page: %(per_page)s
br: Linennoù dre bajenn: %(per_page)s

en: %(count)s maps
br: %(count)s a gartennoù

en: My Dashboard
br: Ma zaolenn-vourzh

en: Starred maps
br: Kartennoù spilhennet

en: Log in
br: Kevreañ

en: Sign in
br: Krouiñ ur gont

en: Change password
br: Cheñch ar ger-tremen

en: Log out
br: Digevreañ

en: Password change
br: Cheñch ar ger-tremen

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
br: Enankit ho ker-tremen kozh ha div wezh ho ker-tremen nevez war-lerc'h mar plij.

en: Old password
br: Ger-tremen kozh

en: New password
br: Ger-tremen nevez

en: New password confirmation
br: Kadarnaat ar ger-tremen nevez

en: Change my password
br: Cheñch ar ger-tremen

en: Password change successful
br: Cheñchet eo bet ar ger-tremen gant berzh

en: Your password was changed.
br: Cheñchet eo bet ho ker-tremen.

en: Explore maps
br: Ergerzhout ar gartennoù

en: %(count)s map found: | %(count)s maps found:
br[0]: %(count)s gartenn kavet :
br[1]: %(count)s gartenn kavet :
br[2]: %(count)s c'hartenn kavet :
br[3]: %(count)s kartenn kavet :
br[4]: %(count)s kartenn kavet :

en: No map found.
br: Kartenn ebet kavet.

en: Latest created maps
br: Kartennoù krouet da ziwezhañ

en: Search maps
br: Klask kartennoù

en: Search
br: Klask

en: Team deletion
br: O tilemel ar gartenn

en: %(current_team)s’s maps
br: Kartennoù eus %(current_team)s

en: Browse %(current_team)s's maps
br: Merdeiñ e kartennoù %(current_team)s

en: %(current_team)s has no public maps.
br: %(current_team)s n'en deus kartenn publik ebet.

en: Create or edit a team
br: Krouiñ pe kemmañ ur skipailh

en: Delete this team
br: Dilemel ar skipailh-mañ

en: Add user
br: Ouzhpennañ un implijer

en: Search my maps
br: Klask e-touez ma c'hartennoù

en: Map’s title
br: Titl ar gartenn

en: Download %(count)s maps
br: Pellgargañ %(count)s a gartennoù

en: You have no map yet.
br: N'ho peus kartenn ebet c'hoazh.

en: My Teams
br: Ma skipailhoù

en: Users
br: Implijerien

en: New team
br: Skipailh nevez

en: Team “%(name)s” has been deleted
br: Dilamet eo bet ar skipailh “%(name)s”

en: View the map
br: Diskouez ar gartenn

en: See full screen
br: Gwelet er mod skramm a-bezh

en: Map editors updated with success!
br: Aozerien ar gartenn bet hizivaet gant berzh!

en: The uMap edit link for your map: %(map_name)s
br: Al liamm uMap evit aozañ ho kartenn: %(map_name)s

en: Here is your secret edit link: %(link)s
br: Setu ho liamm aozañ kuzh: %(link)s

en: Can't send email to %(email)s
br: N'haller ket kas ur postel da %(email)s

en: Email sent to %(email)s
br: Postel kaset da %(email)s

en: Only its owner can delete the map.
br: N'eus nemet perc'henner ar gartenn a c'hall he dilemel.

en: Map successfully deleted.
br: Kartenn dilamet gant berzh.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
br: Doublet eo bet ho kartenn! M'ho peus c'hoant d'he c'hemmañ diwar un urzhiataer all, implijit al liamm-mañ: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
br: Doublet eo bet ho kartenn gant berzh!

en: Layer successfully deleted.
br: Gwiskad dilamet gant berzh.

en: Permissions updated with success!
br: Aotreoù hizivaet gant berzh!
