uMap - en to tr translation catalogue (66 entries)

en: Site is readonly for maintenance
tr: Sitenin bakım modu olduğu için salt okunur

en: name
tr: adı

en: description
tr: açıklama

en: details
tr: ayrıntılar

en: Link to a page where the licence is detailed.
tr: Lisansın detaylandırıldığı bir sayfaya bağlantı

en: URL template using OSM tile format
tr: URL şablonu OSM döşeme biçimini kullanıyor

en: Order of the tilelayers in the edit box
tr: Harita katmanları sırası düzenleme kutusunda

en: Only editable with secret edit link
tr: Yalnızca gizli düzenleme bağlantısı ile düzenlenebilir

en: Everyone can edit
tr: Herkes düzeltebilir

en: center
tr: ortalaştır

en: zoom
tr: yakınlaştır

en: locate
tr: yerini belirt

en: Locate user on load?
tr: Yüklenen kullanıcılar bulunsun mu?

en: Choose the map licence.
tr: Harita lisansi seç

en: licence
tr: lisans

en: owner
tr: sahibi

en: editors
tr: editörler

en: edit status
tr: düzeltme durumu

en: share status
tr: durum paylaş

en: settings
tr: ayarlar

en: Clone of
tr: Kopya

en: display on load
tr: yüklerken görüntüle

en: Display this layer on load.
tr: Yüklerken bu katman görüntüle

en: Browse %(current_user)s's maps
tr: %(current_user)s'nın haritaları görüntüle

en: %(current_user)s has no maps.
tr: %(current_user)s'nın haritaları yok.

en: Login
tr: Giriş yap

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Şifre

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
tr: uMap ile bir dakikada <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> katmanları kullanıp kendi sitenize gömmesi özel haritalar oluşturmanıza sağlar.

en: Choose the layers of your map
tr: Haritanızın katmanlarını seçin

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
tr: İlgi noktaları ekle: işaretler, çizgiler, çokgenler

en: Manage POIs colours and icons
tr: Renkleri ve sembolleri yönet

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
tr: Harita seçeneklerini yönet: bir mini harita göster, yükleyen kullanıcıyı göster

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
tr: Coğrafi yapılandırılmış verileri yığın olarak içe aktar (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
tr: Verileriniz için lisansı seçin

en: Embed and share your map
tr: Haritanızı yerleştirin ve paylaşın

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
tr: Ve üsttelik <a href="%(repo_url)s">açık kaynak kodlu</a>!

en: Create a map
tr: Bir harita oluştur

en: Play with the demo
tr: Deneme sayfalarla oyna

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
tr: Bu örnek, testler ve yayın öncesi sürümler için kullanılan bir demo örneğidir. Kararlı bir örneğe ihtiyacınız varsa, lütfen <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a> kullanın. Kendi örneğinizi de barındırabilirsiniz, cünkü <a href="%(repo_url)s">açık kaynak yazılım</a>!

en: Map of the uMaps
tr: uMaps'in haritası

en: Get inspired, browse maps
tr: İlham alın, haritalara göz atın

en: You are logged in. Continuing...
tr: Giriş tamamlandı. Devam...

en: by
tr: tarafından

en: More
tr: Daha fazla

en: Log in
tr: Oturum aç

en: Sign in
tr: Katıl

en: About
tr: Hakkında

en: Change password
tr: Şifre değiştir

en: Log out
tr: Oturum kapat

en: Password change
tr: Şifre değiştirme işlemi

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
tr: Güvenlik açısından lütfen eski şifrenizi girip ardından doğru girdiğinizi doğrulayabilmemiz için yeni şifrenizi iki kez girin.

en: Old password
tr: Eski şifre

en: New password
tr: Yeni şifre

en: New password confirmation
tr: Yeni şifre tekrar

en: Change my password
tr: Şifrem değiştir

en: Password change successful
tr: Şifrenin değiştirmesi başarıyla tamamlandı

en: Your password was changed.
tr: Şifren değiştirildi.

en: Search maps
tr: Harita ara

en: Search
tr: Ara

en: View the map
tr: Haritayı görüntüle

en: Map editors updated with success!
tr: Haritanın editörleri başarıyla güncellendi!

en: Only its owner can delete the map.
tr: Salt haritanın sahibi haritayı silebilir.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
tr: Haritanız çoğaltıldı! Eğer bu haritayı başka bir bilgisayardan düzenlemek isterseniz, lütfen bu bağlantıyı kullanın: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
tr: Tebrikler, haritanız çoğaltıldı!

en: Layer successfully deleted.
tr: Katman başarıyla silindi
